Sůwa

Už jsem se smířila s pohlížečem Opera, ale jak získám Opera turbo ?

Mám připojení k internetu Vodafone Mobile Broadband, protože se po část roku připojuji jinde na netbooku. Občas se mi na monitoru objeví info, že by se mi připojení zrychlilo, ale jak získat turbo jsem zatím nezjistila. Děkuji.
Doplňuji:
Tak jsem to udělala, dole mám modrou ikonku – Opera turbo povolena a to je všechno? Kdy zjistím to zrychlení – až po restartu?

Nejlepší odpověď
anonym

Z obrázku to je zřejmé.

http://letecka­posta.cz/847542105
Doplňuji:
Turbo,i když je zapnuté ( i po restartu) ,si myslím ,že se rychlost nezvýší. Nezpozoroval jsem to.

Další odpovědi
Bedy

Zrychlení ucítíte hnedka. Uvidíte, že některé reklamy se nebudou zobrzaovat a řada obrázků bude v nižší kvalitě.

www

Zkusil bych stáhnout vyšší či jinou verzi prohlížeče Opery, možnost turbo je pak vlevo dole.

kapka

Docela dlouho jsem používala Operu, takže vím trochu o co jde v případě Opera turbo. Myslím, že to není tak jednoduché s tím, že by se načítání zrychlilo. Platí to jen někdy. Více raději v odkazu. Hlavně poslední otázka a odpověď na stránce. http://www.ope­racesky.net/fo­rum/viewtopic­.php?f=15&t=6216
Jinak ty stránky jsou super, pokud si nebudete vědět s čímkoli ohledně Opery rady.

Sůwa

No jo, jede to jak dráha 😁 ( ale fakt )

kapka

Co? To Masturbo? 🙂