ixpektix

Už jsem se ptal minule jestli to bude bolet napsali jste že mi píchnou injekci ! jak mě tedy vzbudí ??? Dík!!

Nejlepší odpověď
1popelka1

Jde o lokální umrtvení. Spát určitě nebudete 🙂 Injekce nebolí, jen píchne, pro citlivější je to možná i nepříjemné, ale pořád lepší než si u zubaře nechat dělat cokoliv bez injekce…

Předpokládám, že otázka navazuje na předchozí – zubař a injekce.

Další odpovědi
anonym

To je ta korunka,že? Nikdo vás budit nebude,jednoduše proto,že neusnete.
Nepleťte si to s transplantací srdce.
Je to jen „pitomá korunka“.

hanulka11

To je lokální znecitlivění a pouze proto, aby ta část kterou vám budou"mordovat" vás nebolela. Jinak jestli jste citlivka si pak ještě vezměte prášek proti bolesti ,než vám injekce přestane působit,tím zmírníte bolest která ,když vám přijde bolavé místo k sobě by následovala.Nebojte se jsou horší věci a přežil byste to.

ReHu

Nevím, co jsi psal mimule, ale pokud se jedná o injekci u zubaře, tak toho se neboj.
Mě píchá zubařka injekci při vrtání či jiných zákrocích vždy.
Jen nebudeš mít pár hodin citlivou tu část okolo vpichu. Jsou to velmi tenké jehly a vpich není moc cítit. A mně bolí skoro vše 🙂.