arygnoc

už jsem měl 500 bod°a teď koukám, že mám jen 495.

jakto?

Odpovědi
panenka

Taky koukám jak sůva pálená bud tu zase někomu hrabe a nebo už to tu opravdu nechápu ty odpovědi.A já myslela že je tu konečně klid

aramah

Když nejde o život jde o h… ----------bod sem bod tam Panenko vždyť jste zlatá dál to nevede:D

iceT

To šotek je odpovědný za ztrátu bodů,některé otázky byly přeřazeny do anket a tím pádem zmizely i body,ankety a zábava totiž nejsou bodované.Je třeba si dávat pozor na to,kam otázku zařadíte.Pokud se někomu znelíbí položená otázka nebo uzná za vhodné otázku přesunout,pře­sune.Pokud to udělá admin,upozorní na to meilem,pokud nějaký uživatel,upozornění nedostanete.Mtaky zmizely,ale jsem s tím smířená…

sznamko

zdřejmě ti admin smazal otázečku…nevadí to se zase sezbírá