Drap

Už je tu opět nějaý aktivní mazač ! Je to normální ?

Pokud chcete odpovědět, tak prosím rychle, protože otázka bude brzy asi smazána.

Nejlepší odpověď
Hykam

taky mi zmizely body

Nevím co zmizelo, ale odečetlo mi to asi 7 bodů

Další odpovědi
terry

Co zmizelo? Otázka nebon odpověď?
A jaká?

slad08

Minule se mi stalo to samé.

anonym

Drape,víš co ? Serme na to! My,obyčejní smrtelníci s tím(asi) nic nenaděláme!

aramah

Tady? je vše možné.
Tak 12 bodu je fuč.
Ale neva když to někoho těší.

led

Akosi tomu nerozumiem, čo zmizlo,
keď napríklad príspevky ktoré priamo, či odkazom navádzajú na sťahovanie crackov -porušenie kodexu- tu zostávajú.
Body nesledujem, takže aj keby mi zmizlo 5000 bodov, tak to nezaregistrujem (je mi to lautr fuk).