Beny

Už je to tady

už háráme a nakrýt potřebujeme do 17. srpna kdy bude ta správná doba ??
Doplňuji:
a co 3.8. ???

Nejlepší odpověď
anonym

13 – 16 den harani. Zkuste to domluvit na 15.8.

  • iv-

Doplňuji:
Jestli zacalo harani dnes , tak se nepodari spojit pejska s fenkou. Vite presne prvni den harani ? Od toho prvniho dne pocitejte a nejdrive 13 den zkuste …

Další odpovědi
Berušinka

Můj názor – který samozřejmě každýmu po chuti nebude. Já být Vámi, tak fenku nakrýt nenechám – tolik pejsků je v utulku a vy chcete mít „sobecky“ štěnata. Je to velké starost a je čím dál víc obtížné šteňata někam umístit. Budete si s nima vůbec vědět rady, když nevíte, kdy je ta správná doba na nakrytí fenky?

kamila44444

Tak prvních 5 dnů ji nechte a až třeba ten sedmý můžete zkusit.Můžete to domluvit na 9.8. a nebo i 14.8.

arygnoc

chudáci psi, takhle jim to plánovat.

nechápu, že se v přírodě dokážou rozmnožovat (bez plánování a sledovaní ovulace).

chudst

Berusinka: nebude. Obzvlaste maji-li cistokrevneho pejska a stenata udaji. Totez muzes rici o lidech: tolik deti v detskych domovech… Souhlasim s tebou jedine, pokud by mela stenatka prijit do utulku.

Berušinka

Oni se ani pejsci s PP dobře neprodávají. Zvlášť psi, fenky jakžtakž jo, protože spousta lidí si je bere „na kšeft“ – HNUS!!! =( A i kdyby je udali – co těch x psů v utulcích?! Třeba by si je někdo vzal, ale zrovna vidí štenata, tak si vezme raději je. A nesrovnávej to s dětma v DD – to je úplně něco jinýho – jsou psi a lidi. To je tak trochu něco jiného. Nemyslim to vůči tobě zle jo – v klidu =D Nechci se hádat – kor s tebou =)

chudst

Nemyslim, ze by psi a lidi byli tak trosku neco jineho v tomto pripade. Proste i lide chteji mit vlastni stenatka, stejne jako chteji mit vlastni deti. Tvuj nazor se da na to adaptovat take – a tady vyjimecne nesouhlasim, ze lidsky zivot ma prednost pred psim, vezmu-li do uvahy to, co rikas. Kdyzbych se ridil tvym: v utulku je hodne pejsku, pak bych se musel ridit i tim, ze v detskych domovech je hodne deti. (Opet rikam – souhlasim s tebou, ale pouze v pripade, ze by dali stenata do utulku. Pokud je rozdaji, nekritizoval bych je. Tvuj nazor ma neco do sebe, ale v praxi vzdy zalezi ciste na majiteli, jak se rozhodne: kdyz ma fenku, jestli chce mit stenata a prodat je, nebo ne. Ani jedno jeho rozhodnuti neni spatne. (Ja treba stenatka doma nechci. Jsou strasne roztomila, je to starost navic a kdyz bych je pak mel dat pryc, to bych neunesl.) A pokud se rozhodne majitel, ze je chce, fajn, proc ne – pokud jim zajisti pekne ‚detstvi‘ a fajn rodinu.)

A jezis ne, ja to jako hadku neberu :) To, ze mame konecne na neco jiny nazor je v poradku, vsak uz bylo na case XD

Berušinka

Já také nesouhlasím s tím, že má lidský život vyšší hodnotu, ale přece jen – podívej se, jak žijeme my – jako lidi a jaký mají život psi. Jiný. Proto to nechci srovnávat – je to pro mě úplně něco jiného. Rozdají, ale za jakou cenu? Nevím, tazatelka se v první své otázce ptala jaké je to na 2. stupni ZŠ, proč tohle zařizuje malá holčička a ne její rodiče? Bojím se, aby se vůbec o ty štenata postarali – když už nic jinýho…

Hele – já jsem to radši napsala – aby to třeba nedopadlo jako u DDarent – nebo jak se jmenuje =D Ten taky asi moc vyspělý nebude.