Avatar uživatele
zjentek

Už je na webu žebříček výše majetků řadových občanů?

Nebo je tohle pole ještě stále jen pro celebrity?

Zajímalo mě, kolik vlastních penízků má nějaký pan Nile Niami. Je to prostý občan někde z Kalifornie, běžně dohledatelný na netu, ostatně jako každý běžný občan. Je pěkné si z dlouhé chvíle kohokoli libovolně prolustrovat. Ovšem daný žebříček jsem zatím nenalezl a to je škoda, bo vlastnit 5 mil. dolarů anebo 50 mil. dolarů o člověku prý dost napoví. Prý je v tom rozdíl. Nějaké typy, jak hledat?

Tak je mně jasný, že nějaký Nile Niami není žádný Jean Claude von Dammen anebo David Carradine. A to je vlastně ten problém. Protože jeho penízky na rozdíl od dalších jmenovaných neznám, bo o nich na netu nic nevidím. Ale jsou tam i další neznámí lidé. Tak třeba světe div se, ale pan Tata v Indii nemá až tolik penízků, jak by se mohlo na první pohled do internetu zdát. Jsou v Indii i jiní a kurec, vůbec je na netu nenajdete! (;

Zajímavá 0 před 1088 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

A k čemu ti to bude? Jsou to úplné zbytečnosti. Buď rád, že jsi v pohodě, že ti funguje rodina a tohle pusť z hlavy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nassin

To jo, ty si to někde zjistíš, a budeš závidět.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Elkon, jenže mě tuze zajímá „dění“, nemůžu si pomoct! (; ((;

Ti docela závidím, pokud nevidíš za svou zahrádku. To bych chtěl taky umět! Klobouček…

před 1087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Nezajímám se o zbytečnosti, ale o věci, které mohu třeba ovlivnit. Ostatní nemá smysl. Proč bych si tím zatěžoval hlavu, když to pro mě nic nepřinese.

před 1087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

To jako fakt, jo? No kidding, jo?

před 1087 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek