Avatar uživatele
autacek

Už je jasné, jestli vám napaří pokutu a sankce za pozdě podané přehledy na sociální a zdravotní? A penále těchto plateb?

Zajímavá 0 před 1494 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Viz stránky MFČR – „Liberační daňový balíček“

Zdroj: https://www.mfcr­.cz/cs/aktual­ne/tiskove-zpravy/2020/vlada-schvalila-liberacni-danovy-balicek-37844

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Ano. Nenapaří to ani mě, ani nikomu jinému. Veškeré tyto věci jsou odloženy do 1.7. Opět nesleduješ média.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
autacek

@pepa25 Proč sem dáváš odkaz na něco, co dané povinnosti neřeší?

před 1494 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Sorry. ČSSZ má dost práce s hmotnou nouzí, nějaké přehledy začnou řešit posledního … ☹

před 1494 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

Tak na nemocenské dávky je tam jiný odbor a zdravotní pojišťovny jsou úplně jiný subjekt, ovšem mazaná Alena i když nikdy nepodnikala, tak by měla mít alespoň o těchto základních povinnostech jasno…

před 1494 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… mohl by už někdo toho neudtálého štváče umlčet … co dotaz to, to důkaz, že absolutně nesleduje nic …

před 1494 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

@McMerkurion Nepodnikáš, nevíš. Nepohodlné naposledy umlčovali komunisté, ale jak vidím, je to tu hluboce zakořeněno dodnes.

před 1494 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jenže ty taky ne, jinak by jsi mnoho věcí věděl, jelikož by ses informoval, to si z podnikání ještě pamatuju … několikrát jsem ti psal, nevěř těm pitomejm článkům, na který narazíš, a když už, dej aspoň odkaz … ten chudák dobytek, o kterým psal Seznam, už v deset měl chudák farmář vše vyřešeno, píšu farmář, protože skutečnej sedlák by s krmením 300 kusů neměl problém a nepsal kraviny …

před 1494 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

Bohužel nevím, proto se ptám, nilde jsem to nenašel.

před 1494 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Pepa mě předběhl s vložením toho správného linku. 🙂

před 1494 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

@Edison proč zase lžeš? Vidíš tam snad zmínku o sociálním a zdravotním?

před 1494 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Jak jsem psal. Nesleduješ média. Týká se to právě úplně všeho vůči státu.Jooo… ty vlastně sleduješ.. FB, holinky, iděs, bouřku, nohu… no.. to jsou fak kvalitní média… Jesli máš nejasnosti a chceš zdroje – kontaktuj MF a neptej se tady!!!

před 1494 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

@Edisonjak jsem psal proč lžeš, když víšo proe.atice a povinností podnikatelů kulový? Jaký je tedy termín pro podání přehledů pro socku a zdravku bez sankce?

před 1494 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek