Kepler

Problém je v tom, že ta jejich teorie vůbec není pravděpodobná. To se jim to machruje s hypotetickými objekty, pro jejichž existenci neexistuje sebemenší důkaz. Podle mého názoru jde jen o čirou propagandu: koukejte, nejsme žádná béčka. Zatímco pro existenci černých děr přímé důkazy existují. To je jako kdybych tvrdil, že život na Zemi vznikl díky importu z vesmíru.

Další odpovědi
Drap

Ano, vytváří, stejně tak jako celá řada vědců ve všech státech světa. Až čas ukáže, zda jejich teorie jsou pravdivé.

anonym

I kdyby to pravda byla tak dedukovat podle toho „že pro lidstvo půjde o něco úžasného“ je už jen čistá fantasmagorie. Žádný člověk vůbec nemusí být schopen takovou dírou projít na druhou stranu v rozumném čase natož pak živý a zdravý :) k takovému bláhovému předpokladu neexistují ani ty teorie, to už je čistá fantazie novinářů co se poněkud nechali unést.

Edison

Teorie bez jisté míry pravděpodobnosti, byť by se ta míra pravděpodobnosti blížila nule by nebyla teorií, ale vírou. Teorii lze vyslovit tehdy, pokud nelze teorii bez pochyb vyvrátit.