zjentek

Už Fiala „hovoří“? 😃😃😃

A jakou přidanou hodnotu má projev pro občany? Copak dále potřebují vysvětlení stavu vlastní peněženky?

Nejlepší odpověď
Drap

Už domluvil. Nic moc konkrétního. Snad jen to, že stát nám podá svou prázdnou ruku a za vše špatné může bývalá Babišova vláda a taky Putinovské Rusko. Do dnes jsem si myslel, že je Rusko pouze jedno. Teď už je to jasnější. Zřejmě část je Putinovské a ten zbytek jen asi Rusko.

Další odpovědi
Disraeli

Nesleduju.
_____________­_______
Viděl jsem malý kousek. Hned na úvod projevu a velice NEČEKANĚ: čeká nás inflace a těžké časy, může za to minulá vláda. Jak šokující a originální tvrzení. To je typická vláda – nehledě na stranu. :D Zbytek sledovat nebudu, ale určitě dále bude rozebírat, PŘEDVÍDAT zhoršující se ekon. situaci do budoucna díky jeho vládě (pokračující v zadlužování a „pomáháním“ ekonomice) a bude se to snažit ospravedlnit zlým Ruskem a nutností – tedy, že nebylo zbytí… nebo třeba něco podobného.
Parlamentní a prezidentský systém jede vždy ve víru: Za vše může předchůdce, co se s tím dá dělat. :D Největší odpovědnost vždy leží v minulosti – u minulé vlády. Alespoň podle aktuálních vlád.

Dvorní šašek

Každý si z projevu vzal něco. Za mě standardní projev politika.

ten který je

Nějaké kompenzace nebo balíčky nic nevyřeší.Kdo najde odvahu změnit celý energetický systém nákupu a prodeje energií?

Gus_Fring

No, nadšen jsem z toho nebyl. Pořád nadával na Babiše, i když teď nás nová vláda taky zadluží (sice asi o nějakých 100 nebo 150 miliard menší zadlužení, ale mít 300 miliard každý rok v háji není fajn). Mohl se zmínit o té kauze na DPP. Ale jinak jsem s jeho kroky, které tato vláda činí, spokojen. Doporučuji si to pustit, jinak to nemá smysl řešit.

da ny

Řekl toho dost…
„Pjotr Fijalovič Fialskyij“ nás přupravil na to, že na podzim bude hůř a před Vánocema drahota :D
Možná budou i brambory, místo bramborového salátu.
Začal červenec, Pjotrovy, asi půlroční projevy…