SonsyMite

Už dvakrát jsem se ptal

Kde si můžu vyrobit stránky ZADARMO! ZADARMO!
Ne jen 30ti denní a platit 1500kč ročně, nebo webhosting zdarma ale doména ne.
Doplňuji:
webnode je sice zdarma ale pracuje se stím jak s polenem a nejde nic změnit.

Nejlepší odpověď
led

Nechápem vaše neoprávnené rozčuľovanie a krik (veľké písmená na internete je kričanie). Na vašu predchodziu otázku o hostingu zdarma boli dané 3 slovom tri kvalifikované odpovede a to zdarma!
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-si-muzu-vytvorit-kvalitni-stranky-zdarma
Trochu slušnosti neuškodí…

Další odpovědi
Lenenka

mám dobrou zkušenost s http://www.web­node.cz/ když si stránky zaregistruješ jako osobní web není tam žádná třicetidenní lhůta a stránky jsou zadarmo od začátku dokonce, pokud chceš. Vlastní doména ve tvaru něco.cz se samozřejmě platí, ale zadarmo dastaneš doménu něco.webnode.cz.

Zdroj: www.webnode.cz/

Deli

Také mám webnode a jsem spokojená. Jsou ZDARMA. Až když jsem stránky měla rozsáhlejší, začala jsem si připlácet, abych je mohla ještě dále rozšiřovat, přidávat fotky atd.

venkovan

Mám pocit, že si nás zaměňuješ za svoje sluhy.
Tak to tedy zapomeň. A místo webu zadarmo si sežeň lekce slušného chování.

Babe

tak myslim že asi nenajdeš :)

verka

websnadno.cz
nic složitého, ale zadara