Weroniq

už delší dobu mi divně „lupe“ v jednom koleni, ale nebolí mě to

nikdy jsem nedělala žádný sport – kdyby někoho napadlo, že bych si koleno zničila třeba z gymnastiky atp. ale teď jsem při nějakém cvičení doma zjistila, že mi při ohnutí jednoho kolena v něm divně zapraská, ale nebolí to, ale ten zvuk je opravdu nepříjemný.. co to může být?

Nejlepší odpověď
Drap

Uvolňují se klouby. Pokud nic nebolí, neni třeba si toho všímat

Další odpovědi
fcoop

Takhle bez zákl. informací by snad věděl jenom šaman.Že by věkem?
Starší auto také vydává různé zvuky.Nechci se dotknout!
Vidím,tedy slyším to na sobě.
Být autem,viděl bych v dáli vrakoviště.