Avatar uživatele
DDarent

Už často sem tady slyšel jak chválíte sví mobily, takže chtěli byste třeba.....

chtěli byste třeba vymněnit http://www.al­za.cz/samsung-galaxy-s2-i9100-noble-black-d233529.htm za svůj mobil???

mymochodem: je nejlepší na trhu
Doplňuji:
Prostě říkáte že ste strašně spokojeni a že vám to úplně stačí!!!!! (jen někteří)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4626 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

jsem spokojen, využívám téměř vše co nabízí: telefonuji, smskuji, připájím sa na net (wifi, gprs/edge/3g), skypuji, fotím, natáčim, poslouchám rádio, dívám se na video (TV mi bohužel nejde, skončil analog), nechávám se budit, kalkuluji na kalkulačce, chodím na fb.
Hry nehraju.
ještě bych potřeboval, abych s ním občas mohl zatlouct hřebík a pomíchat kafe.
vystřelovací deštník by také neškodil.
(iphone)

tipuji jeho životnost tak 2 roky.

otázka, který mobil je nejlepší, je irelevantní, to je tvůj názor (tak nám netvrď, že je nejlepší).

Nejlepší je mobil, který funguje (a má nabitou baterii). Jinak je to kus šrotu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Každý máme takový mobil, jaký nám vyhovuje.
A někteří z nás i více mobilů se SIMkami různých operátorů a pro různé účely.
Nejčastější mombinace je 1 firemní a 2. privátní.
P.S. Již několik respondentů ti naznačovalo, že tvůj pravopis je ubohý a otázky puberťácké a omezené, čímž značně przníš již beztak upadající úroveň Odpovědí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Berušinka

Co ten pravopis?! =O

Jak už jsem v anketě řekla – můj mobil mi stačí, potřebuji ho pouze k sms a volání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Až bude taky za nejlepší cenu na trhu, proč ne..i když průměrný uživatel využije jeho potenciál s bídou ze 30%. Nevím, na co má mít mobil plnohodnotný foťák, plnohodnotnou kameru, plnohodnotný internet, plnohodnotný mp3 a mp4 přehrávač… Čím víc budu svůj telefon PLNOHODNOTNĚ používat, tím dřív ho odrovnám. Taky plnohodnotně :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Telefon,mám na telefonování,a nepotřebuji,žádné další doplňkové udělátory.Tak­že,bych neměnil.A,také netvrdím,že ta moje Nokia,je nejlepší,ale mně vyhovuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Můj mobil mě úplně postačuje a jsem sním spokojen a neměnil bych ho za mobil ze zbytečnostmi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Je to krásný mobil,ale cenově pro mě nedostupný.První musím opravit auto,zaplatit složenky,vytvořit finanční rezervu na zimu a…I kdybych peníze měl,je cena přehnaná,velikost nepraktická a ovládání mi taky asi nevyhovuje.Za rok bude stát polovinu a kdybych do něho investoval teď,asi by mě to dost potom štvalo.Nic nejde tak rychle do předu jako mobily a nic taky tak rychle nestárne a neztrácí na ceně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

ja bych ho bral, ne, ze ne, ale za ty bankovky si ho muzou nechat, radeji si necham sve firemni HTC, prece jen je zadarmo a poslouzi z velke casti podobne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Niked

Svuj mobil bych za tenhle neviměnil.Na vánoce jsem dostal Sony Ericsson Xperia (R800i) play a ma vsechny funkce ktere potrebuji a nepotrebuji

Zdroj: http://www.pro­fizona.cz/sony-ericsson-xperia-play-r800i-white

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek