DDarent

Už často sem tady slyšel jak chválíte sví mobily, takže chtěli byste třeba.....

chtěli byste třeba vymněnit http://www.al­za.cz/samsung-galaxy-s2-i9100-noble-black-d233529.htm za svůj mobil???

mymochodem: je nejlepší na trhu
Doplňuji:
Prostě říkáte že ste strašně spokojeni a že vám to úplně stačí!!!!! (jen někteří)

Nejlepší odpověď
arygnoc

jsem spokojen, využívám téměř vše co nabízí: telefonuji, smskuji, připájím sa na net (wifi, gprs/edge/3g), skypuji, fotím, natáčim, poslouchám rádio, dívám se na video (TV mi bohužel nejde, skončil analog), nechávám se budit, kalkuluji na kalkulačce, chodím na fb.
Hry nehraju.
ještě bych potřeboval, abych s ním občas mohl zatlouct hřebík a pomíchat kafe.
vystřelovací deštník by také neškodil.
(iphone)

tipuji jeho životnost tak 2 roky.

otázka, který mobil je nejlepší, je irelevantní, to je tvůj názor (tak nám netvrď, že je nejlepší).

Nejlepší je mobil, který funguje (a má nabitou baterii). Jinak je to kus šrotu.

Další odpovědi
anonym

Každý máme takový mobil, jaký nám vyhovuje.
A někteří z nás i více mobilů se SIMkami různých operátorů a pro různé účely.
Nejčastější mombinace je 1 firemní a 2. privátní.
P.S. Již několik respondentů ti naznačovalo, že tvůj pravopis je ubohý a otázky puberťácké a omezené, čímž značně przníš již beztak upadající úroveň Odpovědí.

Berušinka

Co ten pravopis?! =O

Jak už jsem v anketě řekla – můj mobil mi stačí, potřebuji ho pouze k sms a volání.

barnajka

Až bude taky za nejlepší cenu na trhu, proč ne..i když průměrný uživatel využije jeho potenciál s bídou ze 30%. Nevím, na co má mít mobil plnohodnotný foťák, plnohodnotnou kameru, plnohodnotný internet, plnohodnotný mp3 a mp4 přehrávač… Čím víc budu svůj telefon PLNOHODNOTNĚ používat, tím dřív ho odrovnám. Taky plnohodnotně :))

tom004

Telefon,mám na telefonování,a nepotřebuji,žádné další doplňkové udělátory.Tak­že,bych neměnil.A,také netvrdím,že ta moje Nokia,je nejlepší,ale mně vyhovuje.

dědapetr

Můj mobil mě úplně postačuje a jsem sním spokojen a neměnil bych ho za mobil ze zbytečnostmi.

jendahun

Je to krásný mobil,ale cenově pro mě nedostupný.První musím opravit auto,zaplatit složenky,vytvořit finanční rezervu na zimu a…I kdybych peníze měl,je cena přehnaná,velikost nepraktická a ovládání mi taky asi nevyhovuje.Za rok bude stát polovinu a kdybych do něho investoval teď,asi by mě to dost potom štvalo.Nic nejde tak rychle do předu jako mobily a nic taky tak rychle nestárne a neztrácí na ceně.

casey

ja bych ho bral, ne, ze ne, ale za ty bankovky si ho muzou nechat, radeji si necham sve firemni HTC, prece jen je zadarmo a poslouzi z velke casti podobne.

Niked

Svuj mobil bych za tenhle neviměnil.Na vánoce jsem dostal Sony Ericsson Xperia (R800i) play a ma vsechny funkce ktere potrebuji a nepotrebuji

Zdroj: http://www.pro­fizona.cz/sony-ericsson-xperia-play-r800i-white