Martina-25

uz byl u me exekutor a nechce se semnou domluvit na splatkach a pozaduje celou castku muzu se nejak branit?chci to resit

jenze ja jsem ted bez prace do nove nastupuji az pristi tyden

Nejlepší odpověď
panenka

Můžete zkuste pokud máte stálý příjem (nesmíte podnikat)vyhlásit na sebe bankrot a jít do insolvence. zůstane vám životní minimum ale je to lepší než aby vám začaly chodit další obsílky pokud máte zájem napište mě dělám pro jednu firmu která se timto zabývá ráda vám v tomto pomůžu.