Uvolnil se mi na jedničce retenční drát (ulomilo se lepidlo), jak ho opraví?

Dnes se mi odlepilo celé lepidlo ze zubu ( ten se hýbe) od retenčního drátku na spodních zubech. Uvolnil se mi pouze na jedničce, jak ho opraví? Je nutné odstranit celý drát? Drát mám cca měsíc :( Děkuji 🙂

Odpovědi
Alesh

To není lepidlo, ale pryskyřice. No, jak? Zakydá to další pryskyřicí. Že by ho kvůli tomu celý sundával, k tomu nevidím důvod. A i kdyby, tak co ti na tom záleží, stejně tam musíš jít, aby ti to opravil.