kubakubajz

Uvolnění napětí 2

Psal jsem tento ‚článek‘ včera. Odpovědi mi přišli zcestné. Tak kdo mi na to prosím sofistikovaně nebo aspoň rozumně odpoví?
Nikde to nemůžu najít na internetu. Proč lidé pokašlávají v mé přítomnosti. Zjistil jsem, že je to asi proto, aby se zbavili úzkosti nebo napětí. Zajímá mě evoluční hledisko. Jak přesně to funguje. Lidé v mé přítomnosti to dělají neustále a dost mě to trápí. Například ve studovně začali kašlat lidé kolem mě a pak odešli. Stává se mi to denně od doby, kdy jsem se změnil. V práci, u rodičů, kamarádů, v přítomnosti všech lidí. Tvářím se nezvykle klidně, neprojevuji emoce. Někdy moc nemluvím. Jaké pocity se odehrávají v hlavách těch lidí? Jsou na mě rozzlobení, cítí se zneklidnění, nudí se, stydí se, mají strach, něco nevystojí, vše najednou?
Sprchuji se každý den. Nesmrdím. Prádlo, oblečení čisté, voňavé. Dech mám svěží. Čistím si zuby 2× denně.
Jsem apatický.

Nejlepší odpověď
brillant

Opakování otázek je porušení kodexu uživatele. Pokračovat můžete v diskuzi u původní otázky http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uvolneni-napeti

Další odpovědi
Odpovědi.cz

Duplicitní otázka smazána, příště si na to dejte prosím pozor, jinak budou smazány obě.

iceT

No,odpovědi byly jen dvě a nebyly ani zcestné.Já osobně si myslím,že pokud to dělají ve tvé přítomnosti,lidé které ani neznáš,tak třeba o tobě koluje nějaká fáma,o které ty sám nevíš,ale vědí o ní všichni ostatní.Třeba tě považují za podívína.Naproti tomu ale tví příbuzní a rodiče tě znají a ti by si jen tak nepokašlávali,takže teorie o nějaké fámě hned vezme za své.
Evoluční hledisko s tím podle nemá co dělat,lidé jsou nervozní kdykoli a kdekoli a nemusí to s tebou ani souviset,nikdo na tebe nemusí být nazlobený.