Avatar uživatele
Lgee

Uvítaly byste zákon o mazání spamu?

Spam by nebylo možné mazat, jinak by hrozily přísné sankce.

Zajímavá 0 před 1624 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Schluker

Ikdyz je otazka pro zeny, dovolim si jako muz odpovedet.

Neuvital. Je to nesmysl. V extremnim pripade by mohlo dojit ke kompletnimu zahlceni diskove kapacity na celem svete. A co pak?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reezo

Nikdo vás nenutí mazat spam. Klidně si ho můžete i archivovat. Dnes když je demokracie si můžete dovolit nemazat spam. Každopádně většinu lidí ten spam otravuje…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Máš komické nápady, ty si myslíš, že zákon to umí řešit ? Proti spamu se bojuje pokročilými antispamovými na bázi A.I. a a velkého vzorku uživatelů pro efektivní učení. Na zákon nebo městskou vyhlášku se ti nějaký činský spammer vykašle, zvlášť když se jím ani nemusí řídit a vlastně jej ani nelze identifikovat a případně pohnat k zodpovědnosti, spamer je anonymní.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lgee

George- já píšu právě o tom že by spam mazat možné nebylo.

před 1607 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Reezo – wat? Ja píší o zákazu mazání spamu.. Copak mluvím o tom jestli ho chci mazat nebo ne? Od kdy má běžný uživatel možnost mazat spam?

před 1623 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Klaproth

Jsem běžný uživatel, do mailu mi přihe spam a normálně ho smažu. Čemu nerozumíš…

před 1623 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Každý uživatel má možnost mazat spam, … co se ti na tom nezdá?

před 1623 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Já nemluvím ale jen o mailu, spam se neposila jen tam.

před 1623 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Schluker – došlo k tomu snad před třeba 15 nebo 10 lety kdy se žádný spam nemazal?

před 1623 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Před těmi 15 a 10 lety taky na internetu nebyl každý Lgee, a spam se teprve rozmáhal, nebylo ho tolik co v pzodějších letech, kdy už sami uživatelé prostě vyžadovali řešení tohoto problému. Dokonce se uvažovalo i nad tím že se odchozí email zpoplatní aby se spamerům nevyplácelo jich rozesílat miliony denně.

před 1623 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jinak nechápu jak si přišel na to že se spam před 15 lety nemazal, nevyžádaná pošta je stará jako email sám … tento problém jen v menším rozsahu, existoval vždy.

před 1623 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

U posty se to mazalo všude, já mluvím ale o Facebooku, YouTube atp.tam se žádný spam nemazal

před 1623 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek