autacek

Uvítali jste uvolnění prémiového obsahu některých pornoserverů, pro zkrácení dlouhé chvíle v nucené karanténě?

Odpovědi
dubraro

Nedívám se na to, takže nějaké změny v obsahu se mne netýkají.

Kelt

Já se na ty stránky dostanu a mám toho natočeno tolik pro vlastní potřebu, že ani nevím, co je uvolněno a co ne. Je to stejné, jako bych si koupil jablka v Albertu a pak se dozvěděl, že je dávají zadarmo v Lídlu. Do Lídlu to mám dvakrát dál.

elkon

Nepotřebuji slintat u počítače.

zjentek

A k čemu je to dobrý? Zajišťuje snad prémiový obsah prémiový bobry?