Děda Louda

Uvítali byste změnu?

Už měsíc nepadla ani slza, nepočítám-li tzv. průmyslový sníh. Chtělo by to pořádně pročistit ovzduší, samotný vítr na to nestačí.

http://www.you­tube.com/watch?v=XQHtk-sSdiQ

Nejlepší odpověď
Pájo

Pokud by to mělo zlobit (napadnout-roztát-napadnout a před vánocema ještě znovu roztát), budu radši, když to tak klidně do 15. prosince zůstane. Pak ať nasněží klidně sněhu až po zadek a sleze to až v březnu.

Další odpovědi
briketka10

z okna to vypadá móc hezky, ale na procházku se psem to není..
proti vyčištění vzduchu nic nemám..