bolak

Uvítali byste zde, kdyby si každý mohl nastavit ve svém profilu i povolání které vykonává…

…případně i školu kterou vystudoval, a mohl by tento údaj přiřadit i k dané kategorii, ve které by měl dejme tomu nějakou ikonku diplomu nebo té legrační čepičky s provázkem, kterou vždycky ve filmech házejí studenti vzhůru k nebi, aby bylo veřejně vidět, že rada kterou poskytuje je vlastně od odborníka?

Nejlepší odpověď
briketka10

jo a pak to tady bude jako na fejsbůku, nebo
jak někdo píše z vlastních zkušeností viď, tak
o toto vážně nestojím navíc i když mám školy
dvě jsem nezaměstnaná a v částečný invalidce
píšu sem odpovědi, který znám, nebo si najdu
a odpovědi co mě zajímaj 😁
Doplňuji:
Zistane
kde najdu ten zdroj ??

Další odpovědi
Questman

Ne. A jak bys to chtěl asi tak někomu dokazovat, že ten diplom má?

zistan

Nač? Ten kdo se ptál jak dlouho bude pobírat podporu v nezaměstnanosti bude najednou úspěšnej podnikatel a pod.

Zdroj: Známe to všichni

dudu

Těsně po amnestii to na zdejších stránkách podle zaměření dotazů vypadalo, že zde převažují zakuklení delikventi, čímž by se dnes určitě nikdo nechlubil. Věřím, že to byl jen pocit a já se, ostatně jako častokráte, mýlil.

anonym

Ty jsi vtipálek. Tolik lidí si tu hraje na něco, co nejsou. Kdo by asi potom kontroloval, jestli tu někdo nelže? To by nás admin potom objížděl a kontroloval vysvědčení, diplomy a potvrzení o absolvování kurzů? A jak bys chtěl prokazovat načerpané zkušenosti? Někdo může práci dělat 15 let a nepoučí se, jinému stačí mrknout a je v obraze.
No a ta „čepička s provázkem“ patří k „juesej“ koloritu, to nám sem netahej.

zjentek

a nebylo by rozumnější, kdyby sis moh v profilu nastavit, jestli nosíš slipy nebo trencle a holky by třeba mohli napsat, jak maj periodu ..to by mohlo o člověkovi i holkách říct mnohem více ..bys třeba zjistil, že nosím slipy, tak už by sis ode mě nenechal nikdy poradit a tak ..a jako ikona by byl kondom, logo Božkov, Baníku a nebo nějakej autista, jak kouká do nebe :o
Doplňuji:
..jen skromný dotaz k těm odborníkům- ti by tady pak chodili pro rady?

jirkajirka

Jak bys řešil kdyby si někdo za svým jménem napsal Csc. a ve skutečnosti by to byl celkom slušný cigán?

beer

A nač? Ve svém profilu si přece už nyní může každý napsat i vymyslet co chce ))

Funna

ne…ale pokud nám opravdu potřebuješ sdělit, co jsi zač, co ti brání dopsat si tyhle informace do svého profilu…je úplně zbytečné, aby na to byly extra kolonky…

marci1

🙂 To by bylo takové množství vystudovaných „chytráků“ a naopak vtipálků, co by ze sebe dělali „kašpary“ ! 🙂

honza19hk

k čemu.

bolak

zjentek: to mě nezajímá jestli nosíte trenky, slipy, nebo kondom, k čemu mi to bude :) já chci vědět jestli ten co mi radí fyziku je vopravdu kvantovej mechanik

zjentek

hmm ..tak to mi ukaž toho kvantovýho fyzika ve slipech a posunem se na další úroveň

bolak

ocko: já – magistr věd bych to kontroloval

briketka10

Funno

dyť bolakovi se tam už skoro nic nevejde co
o sobě napsal : hulvát, trotl, magor, ubožák,
éro, panenka skákavá, trouba, bajkař, pako,
primitiv atd. 😁

bolak

ale to sem si o sobě nenapsal z vlastní vůle, to jsou jména kterými už jsem byl počastován zde na poradně, zdejšími uživateli..

já si to vždycky znamenám a zveřejním, jelikož jsem na to hrdopyšný!

briketka10

bolaku

to jako fakt já se
picnu i z tebe :D

briketka10

zjentku
jako já koukám teď doblba zpívá mi
Pavol Habera chjo "Ja už nemám čo ztratiť"ta
se mi líbí hezká písnička, ale autista nejsem 😁

zjentek

jen klid briketko ..sama vidíš, že můj nápad je pro prostý lid takový šetrnější, než to s těmi diplomy :o ..diplomovanejch si nevšímej, voni nemaj hmat ,)

briketka10

😁

briketka10

lidi co sem to zas napsala za kravinu
svítí mi jen malá lampička chjo..
vypadla mi slova !!
píšu sem odpovědi, který znám, nebo
si najdu a odpovědi co mě zajímaj 😁
takhle je to správně !
píšu sem odpovědi, který znám, nebo je
hledám na netu a otázky co mě zajímaj 😁

gagaga

ja budu klidne prubojnice : jsem " vystudovana " hajzlbaba a misto cepicky jsem dostala zasteru a satek :p
praxi jsem delala z : cichu, zraku a sluchu
jen hmat a chut jsem vynechala
:p

  • iv-

dudu

Tady zase někdo kecá…

gagaga

pssssst !

gagaga

dudu, ze vy myslite, ze kecam s tim hmatem a chuti !? :p

zjentek

jen blbni, petro ..to se hned pozná, že nejseš v hmatu kovaná. S hmatem to máš jak s charakterem- když chybí, necítíš bolest :p

gagaga

??? jak jste me " vystopoval " ??
to mi musite napsat !
vedel by jste jako jediny me prave jmeno !??

  • iv-

zjentek

nebylo to tak těžké. Za prvé-stačí mít hmat. Za druhé- nemáte to ráda „na bubláka“

briketka10

  • iv-

já se z tebe picnu 😁

badisko

co by jsi tam uvedl ty …me se toto reseni zda uplne mepodstatne …

  • VI- tu teda dnes perlis …lol …

bolak

internetový vopruz bych si tam dal

gagaga

:))

gagaga

badisko, ja jsem -iv-

  • vi- budu az pristi rok ! :)

gagaga

zistan, a myslite, ze by to mohlo byt u nekoho i naopak ?
:))

  • iv-