Uvítali byste raději v prostředcích MHD klimatizaci než snížení hluku o 90 dB?

Nejlepší odpověď
www

Jako cestující bych byl pro klimatizaci, ovšem coby obyvatel u trati zase požadoval snížení hluku soupravy 😉
Tedy obojí.

Další odpovědi
Děda Louda

Ne.

anonym

Uvítal bych snížení hluku, ale ta klimoška by mohla být druhý krok.

Dochy

A jak si představuješ to snížení hluku? Pokud bys snížil hluk z úrovně běžné v dopravních prostředcích o 90dB dostal by ses pravděpodobně na úroveň prostředí v nějaké hodně dobře postavené zvukotěsné komoře…Ve které bys nesměl být ani ty, abys nerušil tlukotem srdce a vlastním dechem.

lukas.zmizik

jak by asi fungovala klima v MHD, když to vozidlo každých 500 metrů otevírá několikatery velké dveře? klima by tam zkrátka moc nefungovala…a i kdyby jo, zvýšila by se spotřeba a někde by se na to muselo vzít…