bolak

Uvítali byste obdobu ligy mistrů v hokeji?

Nejlepší týmy z jednolivejch hokejovejch lig (nejlíp i z NHL), do skupin a hrát o nejleší hokejovej tým planety? Myslíte že se to jednou uskuteční?

Ono se už možná něco podobnýho hraje, ale určitě né v takovým měřítku.

Hlasujte v anketě

Odpovědi

Ne

Rocker

Ne

Doplňuji:
Sport v televizi vůbec nesleduju.

Reuef

Ano

Doplňuji:
bylo by to urcite super…funguje sice European Trophy ale tam muzou jakykoliv tymy bez ohledu na vykonost v domaci soutezi takze nejaka liga mistru by byla fajn

bolak

tak běžte doprčic :))