DusanOrlik

Uvítali byste mobilní verzi odpovedi.cz ?

Já bych jí eda uvítal velice rád.Když jsem v mobilu a jdu na internet-odpovedi.cz,dlouho se mi to načítá,až skoro nenačte.

Nejlepší odpověď
badisko

Ne,odpovedi.cz nepoužívám v mobilu

Bud jsem v praci na pc a nebo doma ..takze je mi mobilni verze naprd …

Další odpovědi
Poklička

Ano,uvítal/a bych mobilní verzi

brillant

Ne,odpovedi.cz mi stačí na počítači

egroups

Ano,uvítal/a bych mobilní verzi

Doplňuji:
Mobilní verze už je dnes takřka povinností.Počet chytrých mobilů a tabletů stoupá.Server,který nebude mít stránky upravené i pro prohlížení brzy zapadne v zapomění.Alespoň aplikace kdyby byla.

anonym

Ne,odpovedi.cz mi stačí na počítači

Jelikož v mobilu mám velikou RAM 1 GB tak se mi to neseká a v pohodě se mi to načte.

Mobilní verzi nepotřebuji. A v anketě bych uvítal aby jste přidávali možnost Ostatní!

Bedy

Ano,uvítal/a bych mobilní verzi

Ano, uvítal bych ji, ikdyž z mobilu se připojuji jen občas a to ještě přes Wifi, tkaže neřeším FUP.
Je pravda, že Nokia Lumia 800 nemá nějaký problém s vykreslováním, ale myslím si, že by to bylo určitě lepší – hlavně kvůli těm stahovaným datům.

anonym

Ano,uvítal/a bych mobilní verzi

Doplňuji:
Používám mobilní verzi Odpovědi.cz a přes určité menší problémy je všechno v pohodě.