Hufnágl

Uvítali byste koronavirové prázdniny od zdejších reklam?

Snad by to majitele nezruinovalo, co myslíte?!
--

Uvítali byste koronovirusové prázdniny od zdejších reklam?

Odpovědi
Drap

Proč by to majitel dělal? Z toho důvodu stránky zakládal, aby měl příjem z reklam. Neznám nikoho soudného, aby jen tak bezdůvodně zahazoval své peníze.

Rokio

Říká se koronavirové prázdniny.

Jinak souhlasím s Drapem.

Hufnágl

Drap
Na každou otázku blbá odpověď, viď? Ty vidíš ve všem jen prachy?

anonym

Dobře, jak podle tebe může ovlivnit šíření víru (ne)zobrazování reklam na tomto (nebo obecně jakéhokoliv) serveru?

Hufnágl

ge0rge
Jak mohly ovlivňovat"uhelné prázdniny" nedostatek uhlí?
Děti se radovali, a já bych se radoval také, kdyby tu nebyly po dobu koronovirusu reklamy, které odkazují na různé rady, na prodej roušek a dalšího zdravotnického zboží. Musí se to připomínat z každé strany, když soudný člověk ví o co jde?