salsa verde

Uvítali byste kdyby zde bylo patrné kolik uživatelů je právě online?

Nejlepší odpověď
anonym

Zvykl bych si. Podíval bych se kolik nás tady je, podle toho bych pokládal otázky. Nebo odešel pryč.

Další odpovědi
bigbít

Určitě bych to uvítala…

hanulka11

Určitě by to bylo dobré.

anonym

jen upozornuji ze toto je jedna z tech veci ktere treba na facebooku kritizujete 🙂

je to docela paradox ze ? uzivatele se na kazde jednotlivosti kterou sluzby zasahujici do soukromi dokazi shodnout ze je skvela a treba ji i sami vymysleli a pozadovali, presto jakmile je to cele hotove se vsemi dronymi zasahy do soukromi zacne se na to nadavat 🙂

Martas

Já osobně bych určitě nekoukala kolik lidí je online-nesleduju takový věci.

brunette

mě osbně na tom nesejde stejnak se tu s nikým neznám a není to seznamka,člověk tu hledá aby našel odpověd nebo dal nějakou otázku