Avatar uživatele
anonym

Uvítali by jste zde tlačítko Smazat vlastní odpověď / otázku?

Každý se může splést, a myslím že smazat otázku / odpověď by bylo lepší než čekat – ono to ve finále vyjde na stejno.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Marinak před 4052 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Ano

Nechápu když si někdo smaže svou otázku, kdo si přivlastňuje právo ji vrátit.
Víc než dost se to na tomto serveru vymyká normálu a docela by mně zajímalo zda všechny zdejší praktiky odpovídají našim právním normám.
Někokolik otázek jsem si smazal, nikdo je snad nevrátil alespoň jsem to nezaznamenal.
Doplňuji:
Vůbec se nedivím že kdysi v TV dopadl tento server tak jak dopadl.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Ne

Doplňuji:
Po softwarové stránce by to bylo zbytečně složité, určitě by se tu našly jiné, závažnější problémy k řešení. Za celou dobu jsem zkusila smazat jednu svou otázku ( ta se vrátila zpět ) a jednu odpověď ( byla smazána, ale důvod byl směšný ). Stačí neodpovídat zbrkle a občasný překlep se snad stane každému 🙂

Upravil/a: Sůwa

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Led_

Ano

Každému sa môže stať, že mu z úst vyletí niečo, čo by chcel stiahnúť späť.
Občas sa to stane i pri písomnom prejave. Je síce pravda, že než potvrdí odoslanie, mal by si prečítať napísané, no niekedy nielen v časovom strese, ale i v návale emócii, či nepozornosti odošle a potom by to chcel zrušiť. Ano strieborní a zlatí, to dokážu rýchlo nahlásením zneviditeľniť, ale u ostatných reakcia a odozva adminov trvá niekedy veľmi dlho (nie ako by človek čakal medzi dvoma hltmi čaju/kávy).
Mýliť sa je ľudské, preto neberme nikomu jeho právo na opravu zmýleného (zrušiť svoj príspevok – nielen odpoveď ale i v diskusii)
Čo sa týka palčekov – by som bola za pridanie značky za zaujímavú odpoveď (nie nomináciu – nominácia na najlepšiu odpoveď). Doterajšie značenie palčekami nevystihuje názor hodnotiaceho – odpoveď je pravdivá, alebo zaujímavá pre hodotiaceho?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Nechci odpovídat / Ostatní

no ale vždycky ji pak ještě můžeš doplnit hulvátským textem a ona se ztratí velice rychle..zbytečnost to tláčo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne

Smazat vlastní příspěvek zde samozřejmě můžeš. Jde to stejně jako u mazání (nahlašování) příspěvků ostatních členů. To znamená, že takové mazání mohou provést zlatí a stříbrní. Ostatní to mohou udělat požádáním o smazání konkrétního příspěvku prostřednictvím těchto dvojích zástupců nebo přímo admina (napíšeš na info@odpovedi.cz ). Je to možná komplikovanější, ale má to své opodstatnění. Ještě se mi nestalo, když jsem admina o to požádala, že by mi můj vlastní příspěvek smazat odmítl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LuK4S3k CZ

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne

Doplňuji:
to by pak každý mazal otázky hned jak by byli zodpovězeny a nebo přesto že jsou zajímavé, tak by je autoři mazali.. já bych spíš uvítala více pokusů na upravení otázky

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Tady přece není soutěž kdo dřív odpoví a pokud napíšu „kravinu“, tak mám pořád možnost se v diskuzi omluvit, nebo dovysvětlit. Ono by to mazání svádělo k pochybným praktikám dát třeba i nesprávnou odpověď a když se ukáže nějaká lepší, prostě tu svoji smazat. Sice by si toho leckdo všiml, ale prokázat už by se to nedalo. Nikdo tu snad není vševěd a nečeká se odpověď na každou otázku. Ono i tak je řada odpovědí za hranicí normálního chápání 🙂

před 4052 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

.. :) ja tu vim minimalne o dvou " vsevedech " ! :)

před 4052 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Kdo ke všemu musí nutně něco dodat, ještě nemusí být vševěd – tady je to spíš naopak. Někdy už se bojím i otevřít konzervu… 🙂

před 4052 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Led_

Vy máte otázky a odpovede v konzerve?
Aj ich nejako tepelne upravujete?
:)

před 4052 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Právě že nevím, protože se bojím tu konzervu otevřít. 🙂

před 4051 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Led_

:)

před 4051 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:)

před 4051 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

… ja bych spis uvitala, aby si Admini " pocihali " na ocko a Dr. , od vcera maji oba vic jak 90 bodu navic :) .. ja jim to sice pisu porad, ale je chyba asi nekde na ceste .. :) .. -iv-

před 4052 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Příspěvek smazán administrátorem.

před 4052 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek