Uvítali by jste zde tlačítko Smazat vlastní odpověď / otázku?

Každý se může splést, a myslím že smazat otázku / odpověď by bylo lepší než čekat – ono to ve finále vyjde na stejno.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano

Nechápu když si někdo smaže svou otázku, kdo si přivlastňuje právo ji vrátit.
Víc než dost se to na tomto serveru vymyká normálu a docela by mně zajímalo zda všechny zdejší praktiky odpovídají našim právním normám.
Někokolik otázek jsem si smazal, nikdo je snad nevrátil alespoň jsem to nezaznamenal.
Doplňuji:
Vůbec se nedivím že kdysi v TV dopadl tento server tak jak dopadl.

Další odpovědi
Sůwa

Ne

Doplňuji:
Po softwarové stránce by to bylo zbytečně složité, určitě by se tu našly jiné, závažnější problémy k řešení. Za celou dobu jsem zkusila smazat jednu svou otázku ( ta se vrátila zpět ) a jednu odpověď ( byla smazána, ale důvod byl směšný ). Stačí neodpovídat zbrkle a občasný překlep se snad stane každému 🙂

Led_

Ano

Každému sa môže stať, že mu z úst vyletí niečo, čo by chcel stiahnúť späť.
Občas sa to stane i pri písomnom prejave. Je síce pravda, že než potvrdí odoslanie, mal by si prečítať napísané, no niekedy nielen v časovom strese, ale i v návale emócii, či nepozornosti odošle a potom by to chcel zrušiť. Ano strieborní a zlatí, to dokážu rýchlo nahlásením zneviditeľniť, ale u ostatných reakcia a odozva adminov trvá niekedy veľmi dlho (nie ako by človek čakal medzi dvoma hltmi čaju/kávy).
Mýliť sa je ľudské, preto neberme nikomu jeho právo na opravu zmýleného (zrušiť svoj príspevok – nielen odpoveď ale i v diskusii)
Čo sa týka palčekov – by som bola za pridanie značky za zaujímavú odpoveď (nie nomináciu – nominácia na najlepšiu odpoveď). Doterajšie značenie palčekami nevystihuje názor hodnotiaceho – odpoveď je pravdivá, alebo zaujímavá pre hodotiaceho?

zjentek

Nechci odpovídat / Ostatní

no ale vždycky ji pak ještě můžeš doplnit hulvátským textem a ona se ztratí velice rychle..zbytečnost to tláčo

brillant

Ano

anonym

Ne

Smazat vlastní příspěvek zde samozřejmě můžeš. Jde to stejně jako u mazání (nahlašování) příspěvků ostatních členů. To znamená, že takové mazání mohou provést zlatí a stříbrní. Ostatní to mohou udělat požádáním o smazání konkrétního příspěvku prostřednictvím těchto dvojích zástupců nebo přímo admina (napíšeš na info@odpovedi.cz ). Je to možná komplikovanější, ale má to své opodstatnění. Ještě se mi nestalo, když jsem admina o to požádala, že by mi můj vlastní příspěvek smazat odmítl.

LuK4S3k CZ

Ano

Matthew

Ano

anonym

Ne

Doplňuji:
to by pak každý mazal otázky hned jak by byli zodpovězeny a nebo přesto že jsou zajímavé, tak by je autoři mazali.. já bych spíš uvítala více pokusů na upravení otázky

Sůwa

Tady přece není soutěž kdo dřív odpoví a pokud napíšu „kravinu“, tak mám pořád možnost se v diskuzi omluvit, nebo dovysvětlit. Ono by to mazání svádělo k pochybným praktikám dát třeba i nesprávnou odpověď a když se ukáže nějaká lepší, prostě tu svoji smazat. Sice by si toho leckdo všiml, ale prokázat už by se to nedalo. Nikdo tu snad není vševěd a nečeká se odpověď na každou otázku. Ono i tak je řada odpovědí za hranicí normálního chápání 🙂

anonym

.. :) ja tu vim minimalne o dvou " vsevedech " ! :)

Sůwa

Kdo ke všemu musí nutně něco dodat, ještě nemusí být vševěd – tady je to spíš naopak. Někdy už se bojím i otevřít konzervu… 🙂

Led_

Vy máte otázky a odpovede v konzerve?
Aj ich nejako tepelne upravujete?
:)

Sůwa

Právě že nevím, protože se bojím tu konzervu otevřít. 🙂

Led_

:)

anonym

:)

anonym

… ja bych spis uvitala, aby si Admini " pocihali " na ocko a Dr. , od vcera maji oba vic jak 90 bodu navic :) .. ja jim to sice pisu porad, ale je chyba asi nekde na ceste .. :) .. -iv-

hanulka11

Příspěvek smazán administrátorem.