Chytracek

Uvítací obrázek a zvuk

Při prvotní instalaci jsme si nainstalovala uvítací zvuk a obrázek a ráda bych se toho zbavila, občas se mi to díky tomu i sekne. Nevíte někdo prosím, kde toto nastavení najdu, abych to mohla zrušit? Mám windows 7
Doplňuji:
barbakan: Otázku jsi pochopil správně, bohužel nic takového jsem nenašla.

Odpovědi
anonym

Vejdi do Ovládací panely\Systém a údržba\Uvítací centrum a odklikni políčko "zobrazit po spuštění systému…

P.S. Aspoň tak jsem pochopil otázku.

DDarent

záleží na OS