Uvidíte dnes v noci padat hvězdy?

Nad mou hlavou zataženo, nebude z toho asi nic! ☹

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/310342-nocni-oblohu-rozzari-slzy-svateho-vavrince.html

Nejlepší odpověď
Sůwa

Já ani tolik přání nemám, tak půjdu raději spát 🙂
Doplňuji:
Nakonec jsem to nevydržela a šla jsem se podívat, jestli neuvidím padat aspoň jednu. Asi padaly někde jinde… 🙂

Další odpovědi
arygnoc

u nás bude jasno.
ale bohužiaľ je tu také svetelné znečistenie, že by nebolo vidieť ani pristávajúce UFO (to spielbergovo plné svetiel).
takže ťažko.

Drap

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-noci-na-utery-ma-spadnout-70-hvezd-za-hodinu-planujete-si-vymyslet-70-nebo-vice-prani

MK44

Je po půlnoci. Nad mou hlavou oblačno. Ale jednu hvězdu jsem právě padat viděl. Asi zasvítila mezi mraky.

zzzzz

Doufám, že ano, moc se těším.

briketka10

perseidy vídávám každý rok na chatě
používám k tomu dalekohled včera tu
bylo zataženo dnes by měly být taky
padat, nepadaj jen jeden den :)
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Per­seidy

Sůwa

Lidičkové, co kdybychom byli k sobě shovívavější a slušnější, vždyť to nic nestojí a život zas není tak dlouhý… 🙂

anonym

Tolerance a slušnost tady vždycky chyběla a není to jiné ani teď…hlavně život je jinde, ne na této poradně!
Někomu se zdá život dlouhý od otázky k otázce 🙂

Sůwa

🙂

anonym

ad sůwa: vítám Tě! Moje otázka v aktualitách se samozřejmě nemůže co do zajímavosti rozhodně rovnat otázkám na zaražené prdy v rubrice hobby aj. hovnotné otázky a odpovědi od uživatele (planého kritika, ředitele vesmíru, hulváta a místního rádoby vykuka) účinkujícího pod nickem zjentek.
Však když nahlédneš do jeho profilu, pochopíš.! 🙂

zjentek

nebude trvat, kdy se začneš nepoznávat ..už se ti to vlastně děje. Děkovat nemusíš, stačí vidět a těšit se, že nezemřeš slepá, což si před pár měsíci byla hodně..

zjentek

sůwa: jestli ses tady vrátila hodnotit nebo hvězdičkovat takovéto … jako zajímavé, tak potěš koště poradno. Jinak Vás zdravím, mám svůj specifický styl, jak někoho přivítat, tak hodně štěstí tedy ,)