HENRIK MATTA

Úvěrová smlova se musí předat do kdy?

smlouva o úvěru platná, pokud nebyla předána pujcovanemu nebo za jakých podmínek ztrácí svou moc

Nejlepší odpověď
gecco

WTF???
:-OOO

Napiš to česky…

Další odpovědi
ivzez

Podle mne by stejnopis smlouvy měly v okamžiku podpisu obdržet obě strany.
[Nedovedu si představit, že bych podepsala smlouvu, kterou bych neměla okamžitě po podpisu k dispozici.]

postcd

podle mě jako amatéra je to takto: musí být napsaná tak, aby byla platná (musí mít všechny potřebné náležitosti). A pak musí být podepsaná oběma stranami. Možná pro pořádek i razítko nebo notářské ověření podpisu. Každá strana má svůj originál (vyhotoveny 2 exempláře) a na každém originálu je podpis věřitele i dlužníka. Pak je platná podle mě.