PepasAvalonu

Ale prosímtě. Pod útokem virů a bakterií jsme pořád. Jsou všude a i teď má každý z nás v sobě a na sobě několik druhů bakterií. Jediný skutečný problém je pouze covidová pandemie. Zbytek je jen falešný poplach.
Články jsou jen na zastrašení a bůhví co. Podobné vychází nonstop, takové zprávy se objeví i několikrát za měsíc v různých senzačních médiích a někdy i těch tzv. seriózních.

Další odpovědi
da ny

JJ, více spoléhám, na ty přátelské :D
Ono je těch strašáků v dnešní době mnohem víc (v podobě nemoci) i bez bakterií a virů. Stále přubývají. Lidé se na nich sami podílejí (z neznalosti, nezájmu).

zjentek

Lidi, NEŽIJTE STERILNĚ!

Cumlejte si jako děti prsty ETC.!!!

Mějte maminkám za zlé, když vás ženou od zvířat a na revanš jim můžete vyčíst kachnu, tu jejich oblíbenou do záchodový mísy!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

ten který je

Zjentek:Čistota půl zdraví a špína celé.:-)

zjentek

Tak jistě, ty děti mají dneska alergie, protože si včera nevypracovaly IMUNITU!