Michal Kole

Uvědomuje si „pan Mazal“, že smazáním přidělává práci druhým – administrátorům ASPA a.s. ?

Když smaže otázku, tak za chvíli je tu otázka znova a plus další otázka proč byla otázka smazána a za chvíli jsou tyto 2 otázky navíc zase smazány

Tudíž zase Mazal přidělává zbytečnou práci administrátorům.

Místo jedné otázky musí administrátoři mazat v celku tři otázky.

Přitom stačí si otázky nevšímat a amdini budou mít míň práce a můžou se věnovat důležitějším věcem

Odpovědi
Jájá...

Mně byla smazána otázka, která byla „prý urážející.“ Podle mě nic urážejícího neobsahovala. Mazal asi nemá co na práci a tak maže každou blbinu… Ale psát kvůli tomu další dvě otázky? To někdo normální udělá? :D