Kepler

Uvědomuje si divoké zvíře nebo třeba i pes, že mu člověk pomohl?

Například když mu ošetřil ránu nebo ho vysvobodil z pasti?

Odpovědi
anonym

Já myslím, že ano. Ať už je zvíře vychováno tímto stylem, nebo to má instinktivně (což je důležitá složka), nepodcenil bych jeho schopnosti reakce. U zvířat je stále mnoho fascinujících informací.

Kelt

Jednou jsem šel ráno před 5. hodinou do práce a viděl jsem ježka, který měl na čumáku plastový kelímek a nemohl se orientovat. Tak jsem mu ten kelímek sundal a od klidně a bez stresu odešel. No a pak jsem v Albertu koupil krásná jablka, asi to nosila celá rodina ježků. (Vím, že ježek je hmyzožravec a ovoce nejí a nenosí, ale vzpomněl jsem si na to).