WalterBishop

Uveď, jakou silou je potřeba působiti na dveře, aby se vysadily z pantu, podle použitého materiálu a pohlaví tahajícího.

Pohlaví: žena (34 let, 60 kg), muž (34 let, 80 kg)
Jakou silou (uveď v Newtonech) musí jednotlivé pohlaví působiti, aby dveře mohlo vysaditi?
Typy dveří: skleněné, dřevěné, dřevotřískové, bezpečnostní-železné

Kde to vázne kolegové?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Stejnou silou, jakou mají dobře živené a náležitě vysportované vši, tedy VŠÍ SILOU! Musí být modročerná, trochu zahnutá dopředu a páchnout intelektuálně. Konkrétně se přesným vyčíslením zabývat NEBUDU, bo minority jako ženy a muži jsou přežitek. Jo, tvoje chyba, měl ses zeptat na příklady LGBT entit (pokud možno s liberálně ekologickým a dostatečně elektrodebilním myšlením). :)

Další odpovědi
paul1

Na první 3 dveře stačí kus plastové destičky. Já mám cca 200×300×5 mm a k tomu stačí síla 0,0001 N. Jde to velmi lehce, stačí podložit pod dveře a zvednout. Plast musí být neohebný.