zjentek

Uvažuji o kamarádce do domu, bude toto dobrá kamarádka?

http://www.bles­k.cz/clanek/di­gital-pocitace-a-hry/439057/jste-doma-sami-poridte-si-virtualni-kamaradku-v-krabici.html

Nejlepší odpověď
anonym

Před nákupem doporučuji shlédnout: https://www.csfd­.cz/film/312650-ona/

Další odpovědi
Drap

Stoprocentně dobrá. A kdyby náhodou ne, tak ji jen vypneš.

marci1

Kamarádka? S touhle „kamarádkou z krabice“ si nepokecáš. 🙂 Tahle je spíše služka, hospodyně, hlídačka, vykonavatelka povelů … Brrr:-))

ivzez

Hologram → poslušný, manipulovatelný,
papouškuje jenom naučené věty, slouží,
když se omrzí, vyhodí se, …
Kdyby nevypadala jako Manga…

zjentek

Marci, představ si, že já zažil podobnou přítelkyni. Ona byla Z VLASTNÍ VŮLE služkou, hospodyní, hlídačkou i stíhačkou, vykonavatelkou, denně teplý jídlo + pá,so,ne extra buchta, koláč, dort… no přesně jak říkáš- Brrr a když si pak toho mýho brrr všimla i ona, tak si ty schopnosti sbalila do krabic a teď je uplatňuje jinde, ovšem nemám tušení kde… a takže mně to neva, že si nepokecám, ale zůstane v tý krabici a to bude jistota, že zná svý místo… ničím nepřekvapí, překvápka se nevyplácí…