Questman

Uvažuji o dobrovolnictví v oblasti testování léčiv v Thomayerově nemocnici za účelem výdělku. Názory?

Jak moc nebezpečné by to pro mě mohlo být? Podmínky pro zařazení splňuji.
Šli byste do toho také?

Nejlepší odpověď
gecco

Je to špatný nápad

Asi by záleželo i na konkrétních rizicích, ale obecně bych se spíše neúčastnil…
😉

Další odpovědi
anonym

Je to špatný nápad

Nikdy bych nešel za pokusnou myš. Možná v případě, kdyby se zjišťovalo, proč je člověk tak moudrý.

Lamalam

Je to dobrý způsob výdělku, neměl/a bych s tím problém

Jako studentka jsem byla pokusným králíkem na Psychiatrické klinice 1. LF UK a přežila jsem.

hanny 2

Je to špatný nápad

Jedině pokud bych byla v opravdu hodně špatné finanční situaci.

Mirdas

Je to dobrý způsob výdělku, neměl/a bych s tím problém

Samozřejmě zjistit co to vše obnáší a hlavně jaká jsou rizika.
A také důležité, co za to?

ReHu

Za účelem výdělku se mi zdá příliš nadnesené.
Spíš přivydělku, ne?

Záleží taky na tom, jak nutně to potřebuješ, jestli je jinde lepší příležitost a kolik za to budeš mít.