Avatar uživatele
Reganois

Uvažovali jste někdy o tom, že budete spát v ponožkách?

Inspiroval mě tento článek 👇https://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/clanek/proc-je-dobre-spat-kazdou-noc-v-ponozkach-40358873

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Kepler před 1086 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Arne1

Občas to dělám. Dost často totiž zpod deky „čouhám“ a pak je mi zima.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Neuvažoval, protože mi to v posteli vyloženě vadí. Nejraději spím nahatý, to je nejlepší komfort, který znám. V ponožkách a do něčeho oblečený jsem spal jen ve vyloženě chladném prostředí, třeba pod stanem nebo pod širákem.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Ne, neuvažovala jsem o tom.. V zimě často v ponožkách spím :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano, občas tak spávám. Pouze však tehdy, když spím v zimě venku.Tam se snese i ta trocha nepohodlí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

V ponožkách spím každý den, včetně léta. Akorát podle ročního období volím tloušťku. Je to z důvodu, že se mi velmi špatně prokrvují nohy, takže mi je na ně stále chladno. Bohužel, i když je horká letní noc, musím si dát alespoň nějaké tenké. Jde už o takový zvyk, že bez nich nejsem schopna spát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nečtu bulvár a dezinformační weby, ale co vím ze zkušenosti, tak některé ženy používají teplé ponožky do postele, protože bývají zimomřivé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Uvažovali???
Když mi je zima na nohy, prostě si natáhnu ponožky, než se nohy zahřejí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Někdy je to s ohledem na okolnosti nezbytné. Dokonce nejen v ponožkách, ale i rovnou v botách. Osobně se mi to ale ekluje. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nassin

Spím v ponožkách, abych nezašpinil prostěradlo.🤣
Ale vážně. Všimli jste si při převlékání prostěradla jak jsou na matraci šupinky odumřelé kůže? A to je jeden z důvodu proč spát v ponožkách a používat noční prádlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

V ponožkách spím stále, narostl jsem totiž trošku do výšky a na nohy mi bývala zima. Takže spím v ponožkách, mám na tento účel pár párů, které mají volný úplet na vrchní části.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
aliendrone

Malvína, da ny >>> Holky, už jste zkusily tohle? https://www.al­za.cz/vyhriva­ne-podlozky-a-deky/18852321.htm

před 1085 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek