Reganois

Uvažovali jste někdy o tom, že budete spát v ponožkách?

Inspiroval mě tento článek 👇https://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/clanek/proc-je-dobre-spat-kazdou-noc-v-ponozkach-40358873

Nejlepší odpověď
Arne1

Občas to dělám. Dost často totiž zpod deky „čouhám“ a pak je mi zima.

Další odpovědi
Kepler

Neuvažoval, protože mi to v posteli vyloženě vadí. Nejraději spím nahatý, to je nejlepší komfort, který znám. V ponožkách a do něčeho oblečený jsem spal jen ve vyloženě chladném prostředí, třeba pod stanem nebo pod širákem.

da ny

Ne, neuvažovala jsem o tom.. V zimě často v ponožkách spím :)

Drap

Ano, občas tak spávám. Pouze však tehdy, když spím v zimě venku.Tam se snese i ta trocha nepohodlí.

Malvína

V ponožkách spím každý den, včetně léta. Akorát podle ročního období volím tloušťku. Je to z důvodu, že se mi velmi špatně prokrvují nohy, takže mi je na ně stále chladno. Bohužel, i když je horká letní noc, musím si dát alespoň nějaké tenké. Jde už o takový zvyk, že bez nich nejsem schopna spát.

elkon

Nečtu bulvár a dezinformační weby, ale co vím ze zkušenosti, tak některé ženy používají teplé ponožky do postele, protože bývají zimomřivé.

nyjono

Uvažovali???
Když mi je zima na nohy, prostě si natáhnu ponožky, než se nohy zahřejí.

aliendrone

Někdy je to s ohledem na okolnosti nezbytné. Dokonce nejen v ponožkách, ale i rovnou v botách. Osobně se mi to ale ekluje. :)

Nassin

Spím v ponožkách, abych nezašpinil prostěradlo.🤣
Ale vážně. Všimli jste si při převlékání prostěradla jak jsou na matraci šupinky odumřelé kůže? A to je jeden z důvodu proč spát v ponožkách a používat noční prádlo.

paul1

V ponožkách spím stále, narostl jsem totiž trošku do výšky a na nohy mi bývala zima. Takže spím v ponožkách, mám na tento účel pár párů, které mají volný úplet na vrchní části.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

Malvína, da ny >>> Holky, už jste zkusily tohle? https://www.al­za.cz/vyhriva­ne-podlozky-a-deky/18852321.htm