Damiana

Uvaří mobily vajíčko?

Co takhle si sami ověřit, jestli mobil škodí zdraví?

Realizace je jednoduchá:

  • umísti syrové vajíčko do porcelánového stojánku
  • na jeho protější strany dej dva mobilní telefony
  • zavolej z jednoho telefonu na druhý a zůstaň na lince
  • během prvních 15 minut se nic neděje
  • po 25 minutách je skořápka vajíčka horká
  • po 40 minutách se bílek uvaří, je pevný
  • po 65 minutách je i žloutek plně uvařen

Na závěr připomenu, že renomované vědecké kapacity se věnovaly zkoumání škodlivosti mobilních telefonů.Byly vynaloženy milióny dolarů s výsledkem, že nelze vědecky potvrdit vliv mobilních telefonů na zdraví člověka.

Co vy na to?

Doplňuji:
Dobré ráno!
Aby se pánové Mosoj a Dr.Axl „neukousali“, zde máte i zelí a knedlíky k této řádně vypečené kachýnce.
Ad Dr.Axl, docela? 🙂

Autorem zmiňovaného článku je Charlie Ivermee. Ve svém rozhovoru pro Gelf Magazine přiznal, že ho velice udivilo, jak tento žertík vzalo mnoho lidí vážně. Dokonce některé servery návod převzaly a použily jako důkaz o škodlivosti mobilů.

Pro různé pochybovače a rýpaly existuje jediné doporučení. Zajistěte si dostatek kreditu nebo vhodný tarif a můžete sami pokus vyzkoušet. Věřte, že vaši mobilní operátoři z toho budou mít radost.

Nejlepší odpověď
mosoj

Větší blbost těžko pohledat. Vysvětlovat způsob šíření el. mag. vln v tomto případě asi nemá cenu.
Takže pozor při telefonování se prý zahřívá mozek.

Doplňuji:
V žádném případě nepopírám že telefonování znamená produkci mikrovlného záření, jenom jaksi ten pokus o umístění druhého přijímacího telefonu je jaksi úsměvný.
Vysílací telefon je ale opravdu miniaturní mikrovlnka !!!

Nelze jinak, než souhlasit s tím, že naše populace je vystavena ohromnému elektromagnetickému smogu. Těžko ale říci na co to má vliv.

Další odpovědi
anonym

ad mosoj, možná bys mohl doplnit nějakou bleskovou osvětu pro zde přítomné dámy.
Že mobily nejsou radiostanice, jejich spojení neprobíhá přímo, ale přes retranslační vysílače pokrývající signálem jednotlivá území apod.
Jinak daný příklad je hoax jak vyšitej a nalítnout na něj mohou jen vyložené naivky.
Protože se Damiana jinak jeví jako docela rozumná, ale má uzavřený profil, je na tobě, abys jí trochu otevřel oči.
P.S. Nevím jaké výzkumy sleduješ, ale jednak nestály takové částky
a finální výsledky byly publikovány s tím, že případné průkazné vlivy by byly podmíněny extrémními několikahodinovými denními a dlohodobými aplikacemi. Čili pro běžnou populaci a obvyklé použití, zanedbatelné až neměřitelné.

Drap

Mám uplně zamrzlé auto. Jeden mobil jsem dal dovnitř a druhý ven. Teď intenzivně volám a čekám za jak dlouho povolí

pizlicka

ale lze potvrdit skodlivost na zdravi kuřáátek.takze-nedavat kuratku do kridel mobilni telefon!

venkovan

Ještě, že jsem si te´d odpovědi otevřej. jsem na tom stejně jako Drap. Rychle druhý mobil, na operátora zvednout tarif a rozehřívat a rozehřívat.
Já blb si minulý týden natankoval značkovou zimní naftu a ještě přidal aditivum. Ještě, že soused má chlupaté postrkovadlo.