helpmelidi

úvaha o rostlinách

Mám psát úvahu 300 slov o tom jaké by to bylo bez rostlin? Jasně že po vás nechci abyste jí za mě napsali ale nevíte kde hledat inspiraci co tam napsat? Já prostě slohové práce psát neumím a nic mě nikdy nenapadá na zadané téma.

Nejlepší odpověď
www

Pokud se jenom trošku zamyslíš, dojdeš k závěru, že bez rostlin by na této planetě skončil život.
Vyrábí kyslík, jsou nezastupitelné v potravním řetězci, atd.

Další odpovědi
mosoj

Je to sice těžké v této době, ale představ si že jdeš přírodou a nejsou tam žádné rostliny. Určitě tě něco napadne. A slovní projev zde za tebe nikdo psát nebude. To už by jsme byli jako na právnické fakultě v Plzni.

huxa

vlastně-nemohli bychom zde žít, nebyli by zde žádné zvířata, … :) takže můžeš klidně vzít i takovou „postapokalyp­tickou“ krajinu