Avatar uživatele
zjentek

Úvaha: Nemělo by být na Dušičky na hřbitovech spíše mrtvo?

(Tady je taky nějak mrtvo, mezi námi.)

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Rokio, aliendrone před 1607 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Však také je, dnes jsem byl doslova zešikanován (pod hrozbou zatracení a nekonečných připomínek) mladší i starší starší a (jako každoročně) donucen dělat šoféra a děffku pro všechno. :(

Když jsem tak sledoval ten cvrkot, přišlo mi na mysl, že viděné reálie dokonale pasují. Mezi hroby s mrtvými se plouží polomrtvé zombie (neviděl jsem jedinou osobu pod 40let), stačilo by jen vytáhnout mobil a natáčet. Pod nálepkou „hororový film“ by se to dost možná i ujalo (v záplavě těch hovadin, které dnes filmaří produkují)! ;)

Takže podle mne JE na Dušičky na hřbitovech povšechně více mrtvo, než živo. ;) :D
Tohle „povinné“ navštěvování hrobů mě sejří – mrtvým je to jedno kdy se provede údržba hrobu, hlavně aby bylo – myslím já. A to je ještě klika, že to vyšlo na sobotu, v prac. den je to ještě horší! Ale v tomhle mé sourozenecké semetriky unisono vřeští a jsou zhola nepřesvědčitelné – byť sebelepšími argumenty! Nezbývá než trpět, pokud nechci vést předem prohraný boj a mít to doblba na talíři.

A tak jsem se z donucení stal komparzistou v epizodě (každoroční) „Návrat živých mrtvých“, ergo znovu říkám, ROZHODNĚ na hřbitově na Dušičky je „spíše mrtvo“! :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Možná by melo: aspoň by bylo kde zaparkovat, to je krize. Jinak bych ale nechtěla mít rozpustilý Halloween s výsměchem smrti.
Naše tradice Dusicek je důstojnější.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek