zjentek

Úvaha: Nemělo by být na Dušičky na hřbitovech spíše mrtvo?

(Tady je taky nějak mrtvo, mezi námi.)

Nejlepší odpověď
aliendrone

Však také je, dnes jsem byl doslova zešikanován (pod hrozbou zatracení a nekonečných připomínek) mladší i starší starší a (jako každoročně) donucen dělat šoféra a děffku pro všechno. :(

Když jsem tak sledoval ten cvrkot, přišlo mi na mysl, že viděné reálie dokonale pasují. Mezi hroby s mrtvými se plouží polomrtvé zombie (neviděl jsem jedinou osobu pod 40let), stačilo by jen vytáhnout mobil a natáčet. Pod nálepkou „hororový film“ by se to dost možná i ujalo (v záplavě těch hovadin, které dnes filmaří produkují)! ;)

Takže podle mne JE na Dušičky na hřbitovech povšechně více mrtvo, než živo. ;) :D
Tohle „povinné“ navštěvování hrobů mě sejří – mrtvým je to jedno kdy se provede údržba hrobu, hlavně aby bylo – myslím já. A to je ještě klika, že to vyšlo na sobotu, v prac. den je to ještě horší! Ale v tomhle mé sourozenecké semetriky unisono vřeští a jsou zhola nepřesvědčitelné – byť sebelepšími argumenty! Nezbývá než trpět, pokud nechci vést předem prohraný boj a mít to doblba na talíři.

A tak jsem se z donucení stal komparzistou v epizodě (každoroční) „Návrat živých mrtvých“, ergo znovu říkám, ROZHODNĚ na hřbitově na Dušičky je „spíše mrtvo“! :)

Další odpovědi
Ametyst

Možná by melo: aspoň by bylo kde zaparkovat, to je krize. Jinak bych ale nechtěla mít rozpustilý Halloween s výsměchem smrti.
Naše tradice Dusicek je důstojnější.