endyis

útulek pro psy

Ahoj má někdo zkušenosti s Luxusním útulkem??
Děkuji
Doplňuji:
ne je to normální útulek pro psy…www.luxusni-utulek.webnode.cz/

Nejlepší odpověď
Damiana

Luxus – v lidské podobě, tedy toho, co se nám zdá nóbl – je psovi ukradený. Když je někde zavřený bez svého pána, je mu jedno, že dostane jíst třeba na zlatém podnose. Stejně mu ze stesku nechutná…
Ať luxusní hotel nebo útulek, pro zvíře je to stejně jen samota a klec.
Když si někdo pořídí psa, má se mu věnovat a ne ho strkat do „hotelích“. Pes může dnes bez problémů všude s jeho majitelem jezdit a když není zbytí – je lepší známý nebo rodina.
Všechny ty psí hoch hotýlky a masáže jsou pořádně napudrovaný komfort jen pro ty, kterým v kapse cinká a v hlavě duní.

Další odpovědi
www

Pokud je v blízkosti útulek s trvale volnou kapacitou, můžeš ho po domluvě většinou nakrátko umístit i tam.
Jakmile tato možnost není, jsou už hlavně jen ty hotely. Liší se cenou, péčí i její kvalitou a jinak. Doporučuji využít zkušeností ostatních uživatelů.
Zkušenost

Drap

Co to je luxusní útulek ? Myslíš tím psí hotely ? Viděl jsem zákulisíjednoho takového, dost drahého psího hotelu a svého psa bych tam určitě nikdy nedal.

iwrana

Pokud potřebuješ dát na pár dní pejska někam na pohlídání,myslím, že nejlepší je nějaký příbuzný,nebo kamarád,který se s tvým pejskem zná a dobře s ním vychází.To je myslím důležitější,než lu­xus.

Kuře

Přijde mi nějaký divný: proč tam mají ceny za různé rasy? V normálním útulku je pejsek myslím zadarmo…?