joey123

Utopený mobil v mléce?

Možná to zní neuvěřitelně :) ale povedl se nám potopit mobil v mléce. Po důkladném vysušení (několik dní) ale pořád nefunguje…
Po zapnutí telefon naskočí, vše funguje, z karty je možné načíst kontakty, ale během pár minut se objeví na displeji „vložte sim kartu“… (i když s telefonem nehýbeme). Dále nefunguje podsvícení… je nějaká možnost domácí opravy? Poradil byste někdo? Nebo se s telefonem můžeme rozloučit?

Odpovědi
jkjk

Zrejme zoxidovane kontakty. Telefon muzete dat do servisu, ale jestli bude cena opravy nizsi nez hodnota telefonu je otazka.