Avatar uživatele
Zlatý

útočej nám mohamedáni na nějakýho boha?

"nám" myslím komukoliv krom muslimů ..a neměla by bejt proti útoku na jakýhokoliv boha, raději použita nulová tolerance? To by bylo fér né? Vždyť žádnej bůj se nemůže nijak bránit, nemá hmotný tělo, tudíž nemá ani sílu a musí bejt chudák lidma chráněnej a nikdo z lidí by se neměl do tak bezbrannýho stvoření navážet, i kdyby skutečně platila svoboda slova ..nebo né?

Odpovědi:

Avatar uživatele

Bůh je především princip,který je v surovosti všude na světě stejný,akorát lidé jsou různí,jde o mocenský boj lidí a bůh je samostatná makrokosmická inteligence (pro člověka zavádějící)na,kterou se každý vymlouvá jako na 3.stranu aproto bych se nijak nedivil,kdyby byl konec světa.


Avatar uživatele
Bronzový

Zjentku, pokud máš na mysli ty "věci vytvořené rukama", které jsou v Bibli nazvány modlami, tak ty se vážně bránit nemohou a také nikoho před ničím neochrání.
To co je ale důležitější, že existuje skutečný živý Bůh, který už rozhodl, co s uctívači model udělá. Zatím dává lidem čas na to, aby ho poznali a získali život.

P.S.: Modla není jen nějaká socha nebo obraz. Je to cokoliv, nebo kdokoliv, komu je projevována až posvátná úcta a je to stavěno na roveň Bohu.
Takovými modlami mohou být i světově známé osobnosti :)

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

..i když s tou svobodou slova si nejsem moc jistej, protože bůh ví (takže i alláh, samozřejmě), co se stane, když svobodně popřeji zánik a smrt tý francouzský fašistický redakci, plný arogancí poblázněnejch evropanů

Avatar uživatele
Bronzový

Roman71

Vždycky mne náramně pobaví, když například z rádia slyším:
"..žijeme ve svobodném světě."

Omyl. Kolik lidí zotročuje alkohol, cigarety, drogy, pornografie, honba za penězi, "dokonalou" postavou, internet, televize, média..
Tomuhle lidé říkají svobodný svět? Haha.

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3921
Zlatý Drap 2390
Zlatý led 1691
Zlatý marci1 1319
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1190
Zlatý Kepler 982
Zlatý mosoj 866
Zlatý gecco 818
Zlatý vagra 799

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.