jirka F

Utíkáte před realitou do snů a fantazie?

Máte svůj svět v mozku nebo vnímáte i realitu nebo nevím jak bych to blíže vysvětlil.
--

Utíkáte před realitou do snů a fantasii?

Nejlepší odpověď
Drap

Snění e krásné, přesto tě realita vždy dostihne.

Další odpovědi
dubraro

Před realitou neutečete, ale není nic zvláštního mít ještě jednu snovou realitu, pro fantazii a relaxaci.

led

Nie, ja utekám pred snom a fantáziou do reality.
Preto chodím sem 🙂

zjentek

Jakou realitou? Myslíš tím projekt, po jehož realizaci máme vše takové, jako jsme si udělali? Ano, tak to platí!

(IMHO si nemyslím, že je nutné před VLASTNÍ REALITOU utíkat. Bylo by to jako útěk před svobodou, možná i před sebou samým… to nikdo nechce. Jsou však výjimky. Tak třeba státem určený učitel. Ten je nucen učit dané informace, i kdyby s nimi nesouhlasil. Ten si žádnou realitu dovolit nemůže. A to je na celou kapitolu… na blázinec. (;)

Led, to byla PERFEKTNÍ odpověď z vaší strany… takový život bych chtěl taky! (;

led

zjentek nezáviďte, viete ako je to unavné ísť večer spať, cestovať vo svete snov a nevedieť, v ktorom svete privítam ráno. Neviem, čím to, je ale najčastejšie mi Slnko klope na oblok u nás doma
„Vstávaj, leňoch, už je dnes!
Vo svete sa dejú zázraky
a ty chceš ostať bokom?“ .

zjentek

Krásné… (;