Avatar uživatele
Damiana

Utekli jste už hrobníkovi z lopaty?

Potkalo vás něco takového? Co vás zachránilo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? aramah, kapka, VampGirl, briketka10, Illines před 4464 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Už jsem to tu kdysi tuším psala, asi jsem tenkrát měla sdílnější náladu. Tentokrát stručně- mimoděložní těhotenství, kolaps v centru města – odvoz záchrankou – po rychlém vyšetření okamžitá operace. Bylo mi asi 26 let, snad to dobře počítám.
Záchranku volala známá, zachránili mě doktoři a jejich moderní medicínské znalosti a možnosti a rychlý zásah.
Moje gynekoložka pak říkala, že bylo štěstí, že jsem nebyla zrovna někde sama v lese.
Ale zajímavé je, jak jsem čekala na tu záchranku a bylo mi zle, tak jsem to poznala, že je fakt zle. Nevěděla jsem co mi je, zprvu mě ani nenapadlo, že to je vážné, nejsem taková cíťa asi. Ale pak najednou přišel takovej pocit, kdy jsem si byla úplně jistá, že jde o život. Asi to člověk pozná, nevím.
Neříkala jsem na začátku, že budu stručná? Já to asi neumim.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Jo. Zachránili mě šikovní doktoři z brněnskýho novorozeneckýho a nejspíš tomu pomohl i jeden starej pan léčitel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Illines

Ano – autohavarie a dost tezka.Ale jsem tu,nahore me nechteli ,pry tu mam jeste na zemi co napravovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano, když jsem propadl stropem u jednoho starého domu a spadl do hromady kaení a suti.Co mě zachránilo,..­....zkrátka jsem se z toho dostal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Potkalo, lezl jsem po skoro na výšku rovných schodech s obrovskými mezerami, do jedné mi zklouzla noha a visel jsem tam 10 minut nad 25 metrovou hloubkou. Hrozilo mi zřícení, ale lidé mě zachránili. Bylo to na Sovinci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

několikrát. Většinou mě zachránilo pověstné štěstí v neštěstí, jednou dokonce i chlapi z nedaleké hospody, kterým křik nebyl lhostejný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Ano taky ale rozepisovat se kdy a kde je na dlouho.
Tak to zkrátím jsem tu:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jo jo padala jsem ze schodů zády a chytali mě dole dva silní chlapi..
a jako malá těch pádů z kola a různě bylo jich víc..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

r.2007mi lekari diagnostikovali sarkoidozu plic.nasadili hormony prednison.presne po dvou letech,jsem dostala sarkoidozu druheho stupne.opet mi chteli dat hormony.odmitla jsem.doktor mi rekl,ze pokud je nebudu brat,muze to mit do roka fatalni dusledky.rekla jsem,pacienti jsou lhari nedelaji,co maji a ja to dokazu a udelam prelom v lecbe sarkoidozy.prestala jsem kourit,a zacla behat.i pulmaraton jsem uz bezela.po sarkoidoze ani pamatky.tohle se stava pry v sedesati az sedmdesati procentech pripadu,kdy nemoc spontane vymizi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Několikrát. Zachránila mne vždy, se zpětným hodnocením, současně i „klika“ ))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek