Avatar uživatele
anonym

Utekli jste někdy z vojny (hodinová dezerce)?

Utekl jsem na film Na zápdní frontě klid. Velitel mě do basy nešoupl, ale nechápal, asi nečetl knihu. Chtěl jsem to vidět zfilmovaný.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, gagaga před 3703 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Dezertoval jsem na dva dny, na Portu.
A po návratu jsem si mohl vybrat – týden basy a nebo složit ve dvou (ten druhej taky něco provedl) vagon cementu, ´vyhrál´ cement.
___
Myslíš, že tentokrát otázka ´nezmizí´??
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rocker

Prodloužil jsem si opušťák na víkend o 3 dny a vrátil se až ve středu.Bylo to kvůli koncertu Metallicy v Brně,prostě jsem je musel vidět a za ty 4 dny nasluhování to stálo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Ne nepotřeboval jsem. Měl jsem volna dost, dokonce i opušťáků.
Ale týden basy po službě jsem si odkroutil za to, že jsem při předletové prohlídce stíhačky, nenašel v trupu letadla baterku kterou tam nechali zbrojíři.
Doplňuji:
Poslední tři měsíce na jsem měl na letišti i svoji motorku, dokonce tolerovanou vojenskou rozvědkou.
Nebyl to špatný život, ale dva roky v pr..... ! a to jsem byl ženatý.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Jako obsluha RDST ve specielním zařízení to nešlo. Ale mimo službu jsem si mohl dělat cokoliv, vycházky byly trvalé a dokonce povinné 😉 A služby jsme si mohli mezi sebou klidně vyměnit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Utekl…no jak se to vezme.Jezdil jsem s autem a 2× za vojnu jsem byl s autem načerno doma (v Praze jsem sloužil a do Krkonoš jsem jel načerno).
Měl jsem dodávku auto a lampasáci občas něco potřebovali přestěhovat z Prahy na své chaty.No a chytnul jsem lampasáka, který neodepisoval konec jízdy, ale řekl, ať mě to odepíše dévéťák na bráně ( vojáci vědí kdo to je).No a já takto dvakrát ujel.
A nejméně každý měsíc jsem na nedělní vycházce (8–22) jezdil načerno stopem domů (také z Prahy do Krkonoš).Vždycky se mě podařilo už ráno v šest vypadnout z kasáren a dojet na výpadovku z Prahy a za 3 hodiny jsme býval doma.Zpátky mě jezdil autobus, takže v šest večer autobusem a akorát jsem to stíhal na večerku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Kdo z koho???
😁

před 3703 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

tak si ji zase smázni, když tě to baví

před 3703 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já to nemažu…
To bych neodpovídal, ne?
😉
Ale docela by mne zajímalo – ani ne tak kdo to maže, ale proč…

před 3703 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Jen se nedělej. Když nemůžeš opravit tak smázneš.

před 3703 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Dokonce smázneš i svoji odpověď když zjistíš že je špatná !!!

před 3703 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek