dust8

Utahuje vám někdy zaměstnavatel vaše „šrouby“ na maximum?

Např. v jakém smyslu?

Nejlepší odpověď
led

Ano, chcel odo mňa, aby som naozaj pracovala!

Další odpovědi
WalterBishop

Jsem vědec a nemám zaměstnavatele. Nezajímá mě nic ze současného systému.

jáára

Taky někdy bylo… Napsat program nebo nakreslit výkres. Ze dne na den. Ale to jenom zkusil.

Filip84

Je, jen a pouze, na Tobě, jaké hranice si nastavíš, kam si lidi pustíš. Až tak je to jednoduché.

Takže, ne. Ale u mně to ani nějak moc nejde, mám úsek na starosti a ono se za ten den to, co se udělat má, udělat musí, jde o čerstvé zboží. A jestli to budu dělat o hodinu déle, tak to vlastně ničemu nevadí.