Pavel1212

Utáhnutí brzd

Nevíte, jak utáhnout brzdy na kole? Ještě jsem to nikdy nedělal a nechci si s tím kolem udělat ještě něco horšího. Zadní (pravá) brzda mi vůbec nebrzdí a přední (levá) mi brzdí, ale zase vrže – mám ji něčím namazat? Děkuju za rady :)

Nejlepší odpověď
oskar

POvolit povytánnout lanko a utáhnout.Hezký den.

Další odpovědi
kablik

seřízení brzd na jízdním kole není až tak složité, podrobný popis je však dost obsáhlý, proto ti raději posílám tento odkaz, zdar

Zdroj: www.author.cz/dow­nload.php?FNA­ME=1175247011.​upl&ANAME=na­vod%20k…