Utáhne to netbook??

Dobrý den… Mám tento netbook: http://notebo­oky.heureka.cz/a­cer-aspire-one-d255-lu-sdq0b-022/specifikace/ který má windows xp. Na stolním pc máme nejnovější windows 7. Chtěla sem se zeptat jestli by šlo, kdybych si dala windows z CD na USB flash disc a chtěla ho naistalovat na tento netbook, jestli by to utáhl.
Předem Děkuji :))

Nejlepší odpověď
Michal Kole

No teoreticky, jo, ale žádná sláva to nebude.

Otázka je legalita, Windows 7 se musí aktivovat a když už ji máte jednou aktivovanou tak ji Servery Microsoftu nepovolí aktivovat na jiném PC.

Další odpovědi
lukas.zmizik

pridal bych tam za par supu jeste o 1 GB ram navic… jinak pobezi rozhodne rychleji nez vista