Pensol21

Utáhne prosím notebook Lenovo IdeaPad G50–80 Black Black ops 3?

notebook – Intel Core i7 5500U Broadwell, 15.6" LED 1920×1080 lesklý, RAM 8GB, AMD Radeon R5 M330 2GB, HDD 1TB 5400 otáček, DVD, WiFi, Bluetooth 4.0, HD webkamera, HDMI, USB 3.0, 4 článková baterie, Windows 10 Home

Odpovědi
anonym

Bez operačního systému to opravdu neutáhne.

Najdi si HW požadavky na hru (nechce se mi to hledat) a porovnej je s HW notebooku.

Tobbycz

Ahoj, Ano, tento notebook by tu hru měl utáhnout. Vojta, Lenovo Ambasador