ReHu

Úspory či profit? Co vyhraje?

Ahojky, přikládám odkaz na dnešní článek v novinkách.
Poslední odstavec mě dostal, ale nepřekvapil. Dumám, jak hodně je podnik Silnice státní či soukromý a jestli by stát něměl pravomoc používání levnější technoologie nařídit.

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/195198-novy-cesky-vynalez-odstrani-diry-ze-silnic-za-nekolik-minut.html

Váš názor????
Doplňuji:
Úspory a profit se jistě nevylučují, ale ne vždy, v tomto případě na tom profituje majitel firmy a jeho kamárádi a to na úkor daň.poplatníků.
Pokud je článek pravdivý a nezkreslený.

Nejlepší odpověď
mosoj

Také jsem to před chvilkou četl, ale Novinky jsou Novinky.
Všeobecně ale zastávat nějaké stanovisko k problému, je třeba buťto ten problém dokonale znát, nebo slyšet nezmanipulovaný názor obou stran. Kolik takovýchto článků vychází ?

Další odpovědi
Toruk

Nejsem ekonom, ale mám dojem, že v efektivním hospodaření se úspory a profit nevylučují… podle mě spíš jsou nerozlučné.

Michal

Spali jsme český sen,probudili jsme se, teď najednou budeme vše dávat dohromady,ale nejsou peníte.Kam se poděly?