Avatar uživatele
dal7

Uspí vás při trhání zubu moudrosti?

Moje dva zub moudrosti rostou šikmo, takže jsou téměř celé v dásni a vyčnívá jen maličký kousek. (https://www.y­outube.com/wat­ch?v=7p2kNh1-z6Q) – něco takového. Zajímá mě tedy, uspí vás? A dá se při zákroku cítit nějaká bolest?

Díky!

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 2711 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Cenobita

Většinou se dělá RTG a pak se dává injekce pro znecitlivění. Jde to jako po másle pokud je lékař zkušený.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Pokud leží jako na uvedeném OPG snímku z videa, je to při vybavení dolní osmičky na stomatologické klinice možné.
Často (8%) je to zbytečné, lze chirurgicky vybavit při ambulantném výkonu při místní lokální anestesii. Někdy se musí 8 rozřezat a vytáhnout po částech, aby se nepoškodily kořeny 7.
Každá narkoza (celková anestesie) je pro člověka jistým rizikem..
Náš doktor jich za 22 let (2 chirurgické dny v týdnu) ambulantně vybavil desítky (ležících)., tisíce pro celý okres.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Kdyby moje osmičky rostly stejně jak mi narostly, tak na trhání chodím s radostí každý měsíc. Druhé dvě osmičky naštěstí nemám.
Při zákroku jsem dostala injekci za obě škraně a do pěti minut jsem měla vytrhnuto. Určitě mě nikdo nepižlal.
Při zákroku jsem měla dojem bolesti, ale to se mi určitě jen zdálo, já jsem na zuby háklivá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Neuspí, ale provedou lokální znecitlivění injekcí. Aspoň při normálním průběhu extrakce. Člověk bolest necítí, i když nic extra příjemného to není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mauro6

já pravidelně u zubaře usínám. Pohodlné křeslo, teploučko, má jemné ruce a zacházení vůbec. Fakt nekecám. Je to pro něho velká čest.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek